Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
Bayan Stajyer Bilgisayar Şirketine
Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
İstanbul (Avrupa)
Başvuru Adedi: 0
20.11.2017 00:58:00 Güncellenme Tarihi: 20.11.2017 00:58:00
Görüntülenme Sayısı: 98
Son Başvuru Tarihi:
İŞ İLANI DETAYLARI

BAYAN STAJYER BİLGİSAYAR ŞİRKETİNE ;

                    Bizler 1991 yılından beri MesutBilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevrebirimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren bilgisayar firmasıyız.1991’ den günümüze kadar 205’ e yakın değişik meslek dallarında Stajyer öğrenci yetiştirmiş bulunmaktayız. Aynızamanda bir çok staj yeri bulamayan öğrencilere de aynı iş alanındameslektaşlarımıza Stajyer göndererek staj yeri imkanı sağlamış bulunmaktayız.Firmamızda Satış Elemanlığı Ustalık Belgesi, Bilgisayar alanında UstalıkBelgesi, Tüketici Bilirkişiliği Ve Usta Öğretici Belgesi mevcuttur.

                     Meslek Lise,Çıraklık Eğitim, Açık Lise, İş-Kur Sertifikalı Mezun, Üniversiteöğrencilerinin, Milli Eğitim Bakanlığı Müfredatı doğrultusunda, zorunlu stajyeri bulması, veya okulun staj yeri bulması ve dolayısı ile staj yapmazorunluluğu bulunmaktadır. Böyle bir zorunluluğa imkan sağlayan firmamızöğrencinin staj yapacağı, Meslek alanlarında staj yapma imkanı sağlayacaktır.Meslek anlamında kendini geliştirecek, staj yaparken de meslek alanındailerleme sağlayacak stajyer bayanalınacaktır. Erkek öğrenci kadromuz dolmuştur. Firmamıza alınacak stajyeröğrenci fazlası olduğunda, öğrencilerin staj mağduriyeti yaşamaması için,firmamıza başvurarak başka meslektaşlarımıza yönlendirerek staj imkanısağlamaktayız. Staj süresi bittiğinde başarılı olan stajyer, firmamızda kadroboşluğu var ise kadroya alınacaktır. Başka özel şirketlere referans vererek de,iş imkanı sağlayacaktır. Önceki yetiştirdiğimiz öğrenciler, büyük şirketlerereferansımızla girmiş, yüksek maaşlarla çalışmakta ve firmamızın gurur kaynağıolmuşlardır. Yukarıda bahsedilen staj için, Çıraklık EğitimMerkezine gidenler,Açık MeslekLisesi,Düz Lise veya MeslekLiseleri, 2 Yıllık 4 Yıllık üniversite,  İş-Kur Eğitimi Mezunu, MeslekiEğitim Mezunu, gibiöğrenciler, zorunlu staj için başvurabilirler. Öğrenciler haricinde,  staj yapamamış, boş zamanını değerlendirmek,kendini geliştirmek, tecrübe kazanmak isteyen yaş sınırı zorunluluğu olmayanbayanlar da yaralanabilirler.  Mesleköğrenmeye gelen tüm stajyerlerin,  cep telefonu, facebook, twıtter gibi sosyalpaylaşım siteleri bağımlısı olmaması gerekmektedir. Bu tip alışkanlıklarişyerlerinde meslek öğrenilen merkezde hoş karşılanmamaktadır.
Aşağıda firmamızın staja uygun, stajyaptırabileceğimiz meslek alanlarınıbelirtiyoruz.01. Açık Meslek Lisesi,
02. Aile ve Tüketici03. Bilgisayar Ağ İşletmenliği04. Bilgisayar Teknik Servis05. Bilgisayar Veri Tabanı06. Bilgisayar Web Tasarım07. Bilgisayar Yazılım Programlama08. Büro Yönetimi Ve Sekreterlik09. Çıraklık Eğitimine Başlayacaklar10. Elektronik Bölümü11. Grafik Tasarım12. Halkla İlişkiler13. İşKur Kursuna Gidenler14. Kendini Staj Yaptırdığımız TümAlanlarda Geliştirmek İsteyen  15. Ön Muhasebe,16. Satış Ve Pazarlama,Müracaatlar :  şahsengelerek
başvurabilirler. Staj hakkında telefondaayrıntılı bilgi verilmemekte, ancak şahsen gelip başvuruformu doldurarak bilgi alınabilir. Fotoğrafsız BaşvurularKabul Edilmeyecektir.
Telefon :Mesut KABALCI / Şirket Müdürü Cep (0532) 166 09 10 Şirket Tel : (0312) 430 2022   
Görüşme Saatleri : 09: 30   -   19 : 30
Adres Tarifi : Kızılaygöbekten Ziya Gökalp Caddesi üzerinden giderken; Mithatpaşa köprüsünün altındangeçince sağdan 4. bina, Savis Otel ve Çağdaş Marketin tam karşısı. KolejSemtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Savis Otelkarşısı.
Açık Adres :  MesutBilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. Ziya Gökalp Cad. No : 28/1 06420Kızılay/ANKARA  Güncelleme:11.05.2017
 
  

İŞ DETAYI
  • Kategori Hazır Giyim - Konfeksiyon
  • Sektör Hazır Giyim ve Konfeksiyon,
  • Pozisyon Seviyesi Stajyer
  • Pozisyon Diğer
Oluşturma Tarihi: 20.11.2017 00:58:00
MESAJ AT