Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
Bayan Çıraklık Eğitim Merkezi Adayı
Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
İstanbul (Avrupa)
Başvuru Adedi: 0
20.11.2017 01:12:00 Güncellenme Tarihi: 20.11.2017 01:12:00
Görüntülenme Sayısı: 7
Son Başvuru Tarihi:
İŞ İLANI DETAYLARI

Bizler 1991 yılından beri MesutBilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevrebirimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren bilgisayar firmasıyız.1991’ den günümüze kadar 175’ e yakın değişik meslek dallarında Stajyeröğrenci yetiştirmiş bulunmaktayız.  Firmamızda Satış Elemanlığı Ustalık Belgesi,Bilgisayar alanında Ustalık Belgesi Ve Usta Öğretici Belgesi mevcuttur.
         Firmamızİlkokul, Ortaokul, Lise, iki ve dört Yıllık üniversite mezunlarına imkansağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı Müfredatı doğrultusunda Çıraklık Eğitimmerkezine göndererek Çıraklık, Kalfalık, Ustalık, seviyelerinde öğrenciyetiştirmektedir.  Meslek anlamındakendini geliştirecek, staj yaparken de meslek alanında ilerleme sağlayacak stajyerbayan alınacaktır. Erkek öğrenci kadromuz dolmuştur. Firmamıza alınanstajyer öğrenciler kadrosu dolduğunda, boşta kalan staj yeri bulamayan çıraklıkeğitime gidecekler olur ise, firmamıza başvurarak başka meslektaşlarımızayönlendirme imkanı sağlamaktayız. Mesleki Çıraklık eğitimi işleyişi şu şekilde olacaktır. Mesleki eğitimgörecek bayan, 5 gün işletmeye, haftada Bir gün Cumartesi veya Pazar Çıraklıkeğitim merkezine gidecektir. Sigorta Primi devlet tarafından yatacak, stajmaaşı işletmemiz tarafından ödenecektir. Çıraklık eğitim Merkezine ilkokul veortaokul mezunları Çıraklık, Kalfalık Ve Ustalık olmak üzere 6 Yıl, Lisemezunları Kalfalık ve ustalık olarak 3 Yıl, Üniversite mezunları da sadeceustalık eğitimine giderek 1 yıl devam edeceklerdir. Eğitimlerin sonunda pahabiçilmez USTALIK BELGESİ’  nesahip olunacak. Bu belge işe giremeyen şahıslara iş imkanı kendiliğindenoluşacak, Özel Firma, Sözleşmeli kadro ile Resmi kurum hatta kendi işyeriniaçma imkani olacak, ustalık ruhsatı olduğundan kendi işletmesiniyürütebilecektir. Günümüzde binlerce şahıs Ortaöğretimlerden, Üniversitelerdenmezun olmakta, mesleği  olmadığından işbulamamaktadır. Kpss sınavlarında başarı gösteremeyenler, yıllarca sınavlaragirip çıkmaktadır.
             Ustalık eğitimi bittiğinde başarılı olan öğrenci,firmamızda kadro boşluğu var ise kadroya alınacak, kadro boşluğu yok ise başkaözel şirketlere referans vererek, iş imkanı sağlayacaktır. Önceki yetiştirdiğimizöğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş, yüksek maaşlarla çalışmaktave firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır. Meslek öğrenmeye gelenöğrencinin,  hem çıraklık eğitimmerkezinde, hemde firmamızda cep telefonu, facebook,twıtter  gibisosyal paylaşım siteleri bağımlısı olmaması gerekmektedir.
Aşağıda firmamıza alacağımız alanlarıkapsayan mesleki eğitime gidecek, adayların öğrenecekleri ve yaptırabileceğimizmeslekalanlarınıbelirtiyoruz.
01.       Bilgisayardonanım Teknik Servis,
02.       Bilgisayaryazılım,
03.       Web Tasarım,
04.       Ağ bağlantıları, kablolama,
05.       Sekreterlik
06.       Halkla ilişkiler
07.       Satış ve pazarlama
08.       Büro Yönetimi ve Sekreterlik
09.       Ön Muhasebe
10.       Grafik Tasarım
Müracaatlar :  şahsengelerek başvurulur. Eğitim hakkında tyelefondaayrıntılı bilgi verilmemekte, ancak şahsen gelipbaşvuru formu dolduran adaylar bilgi alınabilir.Fotoğrafsız başvuru kabul edilmemektedir.
Şahsen görüşülecek Kişi : Görüşme saatleri : Adres Tarifi : Kızılaygöbekten Ziya Gökalp Caddesi üzerinden giderken; Mithatpaşa köprüsünün altındangeçince sağdan 4. bina, Çağdaş Market veya Savis Otel tam karşısı. KolejSemtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Savis Oteltam karşısı.
 Açık Adres :
Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. ZiyaGökalp Cad. No : 28/1 06420 Kızılay/ANKARA (0312) 430 20 22 / (0532) 166 09 10

İŞ DETAYI
  • Kategori Hazır Giyim - Konfeksiyon
  • Sektör Hazır Giyim ve Konfeksiyon,
  • Pozisyon Seviyesi Genel
  • Pozisyon Diğer
Oluşturma Tarihi: 20.11.2017 01:12:00
MESAJ AT