İNTEM TRİKO
İNTEM TRİKO
İNTEM TRİKO Website
İNTEM TRİKO Facebook
İNTEM TRİKO İş ilan sayısı: 2
İNTEM TRİKO Adres: İkitelli O.S.B Atatürk Bulvarı 10. Cadde 34 Portall Binası
ŞİRKET BİLGİLERİ

İntem Triko 1993 yılında İstanbul ‘da triko üreticisi olarak kuruldu. İstanbul’da 20.000 m2 alanda ana üretim merkezimizin yanı sıra Düzce’de 7.000 m2 alanda ikinci bir tesisimiz bulunmaktadır. Tesislerimizde örgüden paketlemeye tüm üretim aşamalarını gerçekleştiriyoruz.Yaklaşık 1.000 kalifiye çalışanımız ve güçlü fason faaliyetlerimizle bay,bayan  ve çocuk triko ürünlerde geniş bir yelpazede 550.000/ay adet  üretim kapasitesine ulaşmaktayız. İhracat yaptığımız ülkeler; İtalya, İspanya, Hollanda, Almanya, Fransa, İngiltere ve İsviçre’dir.

Temel değerlerimizi üretim stratejilerimizle buluşturmamız “Yalın Üretim” yöntemini benimsememizi sağladı. Bu yöntem sayesinde katma değeri olmayan faaliyetleri (atık) eleyerek kaliteli ürünleri tam zamanında, en düşük maliyetle ve daha verimli şekilde teslim edebiliyoruz. İpliğe ve ürün türüne göre teslim süremiz sipariş onayını takiben 6-8 haftadır.

Şirket felsefemiz, ticari faaliyetlerimizin her alanında saygı, dürüstlük ve iş ahlakı ile büyümek ve müşterilerimizle karşılıklı değer yaratmaktır. Tam müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteli hizmetler sunuyor ve müşterilerimizle güvenilir, güçlü ilişkiler kuruyoruz. Tasarım desteği, kalite standartlarımız, zamanında teslimat, güçlü iletişim ile araştırma geliştirme faaliyetlerimizle tüm müşteri beklentilerini karşılamayı ve aşmayı hedefliyoruz. Büyümeyi sürdürmek için süreçlerimizi, faaliyetlerimizi ve sonuçlarımızı, işimizin her aşamasında düzenli olarak ölçüyoruz. Müşteri geri bildirimlerini önemsiyoruz. Bu değerler ve ilkeler İntem Triko’yu alanında ve bölgesinde yıllar geçtikçe önde gelen saygın triko firmalarından biri haline getirmiştir.

İNTEM TRİKO İŞ İLANLARI
  • TASARIMCI İNTEM TRİKO
    Tam Zamanlı
    İstanbul (Avrupa) 15.01.2024 14:04:55
  • Modelist Yardımcısı İNTEM TRİKO
    Tam Zamanlı
    İstanbul (Avrupa) 29.09.2017 15:10:00