Yardım

DESTEK


Yener ÜSTADIMIZ

yener.ustadimiz@itkib.org.tr

Tel: 0 212 454 02 79


  • Ana sayfa üzerindeki “ÜYE OL” başlığını işaretleyerek gelen ekrandaki işveren bölümündeki alanları doldurarak üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturduktan sonra ilgili mail adresinize gelen şifre ile siteye giriş yapabilirsiniz.

  • Ana sayfa üzerindeki “GİRİŞ YAP” başlığını işaretleyerek gelen ekranda kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sol alandaki “yeni bir ilan ekle” seçeneği üzerinden gerekli alanları doldurup ilanınızı sitede yayınlayabilirsiniz. 

  • Ayrıca ilgili ilana başvuru yapan adayın özgeçmişini seçerek gelen ekrandaki “aksiyonlar” bölümünden ilgili özgeçmişi görüntüleyebilir, adaya mesaj gönderebilir, ön yazı ekleyebilir veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. 

  • Ana sayfa üzerindeki “GİRİŞ YAP” başlığını işaretleyerek gelen ekranda kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sol alandaki “ilanları yönet” seçeneğini işaretleyerek başvuruları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca ilgili ilana başvuru yapan adayın özgeçmişini seçerek gelen ekrandaki “aksiyonlar” bölümünden ilgili özgeçmişi görüntüleyebilir, adaya mesaj gönderebilir, ön yazı ekleyebilir veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. 

  • Ana sayfa üzerindeki “GİRİŞ YAP” başlığını işaretleyerek gelen ekranda kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sol alandaki “ilanları yönet” seçeneğini işaretleyerek başvuruları görüntüleyebilir, ilgili iş ilanını yayından kaldırabilir veya ilan üzerinde düzeltme yapabilirsiniz. 

  • Ana sayfa üzerindeki “GİRİŞ YAP” başlığını işaretleyerek gelen ekranda kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sol alandaki “şifre değiştir” bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz. 

  • Ana sayfa üzerindeki “ÜYE OL” başlığını işaretleyerek gelen ekrandaki iş arayan bölümündeki alanları doldurarak üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturduktan sonra ilgili mail adresinize gelen şifre ile siteye giriş yapabilirsiniz. 

  • Ana sayfa üzerindeki “GİRİŞ YAP” başlığını işaretleyerek gelen ekranda kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sol alandaki “şifre değiştir” bölümünden şifrenizi değiştirebilirsiniz. 

  • Ana sayfa üzerindeki “GİRİŞ YAP” başlığını işaretleyerek gelen ekranda kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sol alandaki “Profilim” bölümünden kişisel bilgilerinizi ekleyip, “Özgeçmişim” bölümünden deeğitim – deneyim- yetkinlikler- sertifika ve ödüller bölümlerini doldurarak özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz. Yahut yine sol alandaki “Özgeçmiş &ÖnYazı” bölümünden özgeçmiş yükleyebilir, ön yazı ekleyebilirsiniz. 

  • Ana sayfa üzerindeki “GİRİŞ YAP” başlığını işaretleyerek gelen ekranda kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sol alandaki “Başvurduğum İlanlar” bölümünden başvuru yaptığınız ilanları görüntüleyebilir. Başvurunuza ait gelen mesajları görebilirsiniz.