Hazır giyim sektörüne özel iş fırsatlarını keşfedin ...
Sıkça Sorulan Sorular
Yener ÜSTADIMIZ
E-posta : yener.ustadimiz@itkib.org.tr
Tel: 0 212 454 02 79
İHKİB KARİYER NEDİR ?
Hazır Giyim ve Tekstil Sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların iş ilanları yayınlayabildiği , bu sektörde iş arayanların bu firmalar ile bir araya gelip iş ilanlarına başvuru yapabildiği bir İnsan Kaynakları web platformudur. Ayrıca mesleki okullardan mezun öğrencilerin kariyer yolculuklarına destek olan İnsan Kaynakları ve Danışmanlık kuruluşudur.
Nasıl üye olabilirim ?
Üyelik gerektiren diğer web sitelerinde olduğu gibi “Üye Girişi” seçeneğinden giriş yaptıktan sonra “Giriş Yap” seçeneğinin altında yer alan “Üye Ol” seçeneğinden istenen gerekli bilgileri doldurarak, üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında profilinize giriş yaparak CV ‘nizi manuel olarak oluşturabilir ve/veya hazır cv formatınızı (Word/pdf…) profilinize yükleyebilirsiniz.
Nasıl CV oluşturabilirim ?
Web sitemizde üyeliğinizi oluşturduktan sonra, profilinize giriş yaparak CV ‘nizi manuel olarak oluşturabilir ve/veya hazır cv formatınızı (Word/pdf…) profilinize yükleyebilirsiniz.
Nasıl iş ilanlarına başvuru yapabilirim ?
Üyelik ve CV oluşturma aşamasından sonra ana sayfada yer alan iş ilanları kısmından, niteliklerinize uygun ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilir ve/veya favori ilanlarınıza ekleyerek bu ilanları takip edebilirsiniz.
İş ilanlarına başvurmak ücretli midir ?
Yasal olarak iş arayanlardan kanunen ücret alınması kesinlikle yasaktır. Bu kapsamda ne ilan yayınlayan firmalar nede web platformu iş arayanlardan ücret talep edemez. Böyle bir durumla karşılaşılması halinde mutlaka bizimle iletişime geçiniz.
İş ilanı yayınlamak ücretli midir ?
Sektörümüzdeki firmalarımız İhkib Kariyer İnsan Kaynakları web platformumuz üzerinden ücretsiz iş ilanları yayınlayabilmektedir.
Hangi sektörlere yönelik iş ilanları yayınlanmaktadır ?
Hazır Giyim , Tekstil , Deri ve Halı sektörlerine yönelik iş ilanları yayınlanmaktadır.